-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید

برندها

برندخارجی-روغن-صنعتی

کینی اویل

تحریمهای موجود در بازار مانع از این شده که برندهای مختلف روغن و گریس صنعتی، وارد بازار رقابتی ایران شود . مطمئنا هرگونه ادعایی مبنی بر وارد کردن برند خارجی روغن و گریس صنعتی به ایران غیر واقعی و تقلبی است . به دستور وزارت صنعت، معدن، تجارت و برای مقابله با برندهای تقلبی، تولید و عرضه روغن و گریس صنعتی تنها بر عهده برندهای داخلی است . کارخانه پترو پرند پارت و مجموعه کینی اویل و بازرگانی حسنی، بر اساس تجربه و تخصص چندین ساله خود در تولید و توزیع و تهیه مستقیم روغن و گریس صنعتی، نیاز بازار را کاملا پوشش داده و برطرف نمودند . کینی اویل یکی از فعالترین مجموعه‌های مشاور و تنها مجموعه تهیه و تولید و توزیع مستقیم روغن و گریس صنعتی در بازار است . کینی اویل، میداندار تهیه و تولید روغن و گریسهای صنعتی بر پایه کلسیم لیتیوم گرافیت و کلسیم سولفونات و … است . کینی اویل در صورت درخواست مشتریان ، توانایی تهیه و ارسال روغن و گریس های صنعتی از کمپانی های بهران ؛ پارس ؛ ایرانول و سپاهان را دارد. همچنین در توزیع مستقیم و بدون واسطه این محصولات، تجربه ثابت کرده که تاخیر در تحویل کالاهای حساس، موجب خسارت جبران ناپذیر و توقف کامل دستگاها میشود. لذا با حمل و نقل مناسب در کوتاهترین زمان، سفارشات را در هر نقطه از ایران تحویل میدهیم. کینی اویل، سابقه تامین روانکار و گریس شرکتهایی نظیر: فولاد آریا ذوب، فولاد خرم دشت تاکستان، فولاد آتنا گستر، صنایع فولاد کرمان، فولاد هیربد زرندیه، صنایع دفاع سپاه ،اروند پیشرو، پتروشیمی هگمتانه، سیمان خاش، فولاد اسفراین و فولاد گستر را دارد .

شماره‌های تماس

۲۱۶۶۶۰۲۸۹۶ (۹۸)+
۹۹۲۸۳۸۸۶۳۹ (۹۸)+
۸۷ ۸۴ ۱۶۸ ۹۳۵ (۹۸)+

چرا ما انتخاب شماییم

تجربه به ما ثابت کرده است که تاخیر در تحویل کالاهای حساس باعث خسارت جبران ناپذیر و توقف کامل دستگاه می گردد .لذا ما با حمل و نقل مناسب در کوتاهترین زمان سفارشات را در هر نقطه از ایران تحویل می دهیم این مجموعه سابقه تامین روان کار و گریس شرکت هایی نظیر: فولاد آریا ذوب ، خرم دشت تاکستان، صنایع فولاد کرمان فولاد هیربد زرندیه، صنایع دفاع سپاه، اروند پیشرو، پتروشیمی هگمتانه، سیمان خاش، فولاد اسفراین و فولاد گستر آتنا را دارد.

تحویل به موقع

کارگران حرفه ای

بیشتر ما را بشناسید

کینی اویل یکی از فعال ترین مجموعه های مشاور، تهیه و عرضه مستقیم انواع فرآوردهای نفتی فروش روان کاران و گریس های صنعتی با برندهای معتبر داخلی  می باشد.