-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید

روغن صنعتی

انواع روغن صنعتی

روغن‌ها و گریس‌های صنعتی نقش مهمی در هر صنعت ایفا می‌کنند. آنها برای بهبود عملکرد ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی و محافظت از آنها در برابر آسیب در حین کار استفاده می‌شوند. روغن‌های صنعتی انواع مختلفی دارند و طبقه بندی آنها بر اساس منشاء و ترکیب آنها است. افزودنی‌های مورد استفاده در فرمولاسیون روغن‌های صنعتی بر کاربرد آنها تأثیر بیشتری می‌گذارد. هنگامی که صحبت از کاربردهای صنعتی می‌شود روانکارهای مایع در تمام صنایع موجود استفاده می‌شوند. چه صنعتی باشد که در شرایط و زمینه‌های سخت کار می‌کند یا از نظر ایمنی فرآیند و محصول صنعتی بسیار پرتقاضا باشد. سیالات روانکار صنعتی برای پشتیبانی از عملیات سنگین وجود دارد.

انواع مختلف روغن و طبقه بندی روغن پایه

سه نوع روغن وجود دارد: روغن طبیعی، معدنی و مصنوعی.

روغن‌های طبیعی: روغن‌های طبیعی به دست آمده از منابع طبیعی و بدون فرآوری بیش از حد هستند. این روان کننده‌های مایع از چربی‌های حیوانی و سبزیجاتی مانند روغن کلزا و کرچک تهیه می‌شوند. روغن‌های طبیعی با توجه به خواص خود محصولاتی کاملاً ناپایدار در محیط‌های اکسیداتیو و حرارتی هستند. آنها به راحتی در دمای بالا اکسید می‌شوند که باعث می‌شود خواص خود را از دست بدهند. به این دلایل ما از روغن‌های طبیعی برای روغن کاری ماشین استفاده نمی‌کنیم.

روغن های معدنی: روغن‌های معدنی روانکار‌هایی هستند که از فرآورده‌های نفتی به‌دست می‌آیند. با توجه به ترکیب آنها همه روغن‌های معدنی هیدروکربن‌ها یا ترکیبات آلی هستند که از هیدروژن و کربن تشکیل شده‌اند. هنگامی که نفت از چاه نفت استخراج می‌شود فرآیندهای مختلف شکنش را طی می‌کند. در طی این فرآیندها روغن‌ها و سوخت‌هایی با خواص مختلف مانند ویسکوزیته به دست می‌آیند. محصولات با ویسکوزیته و خاصیت روان کنندگی بالاتر به عنوان روغن استفاده می‌شوند. ذکر این نکته ضروری است که روغن‌های معدنی به تغییرات دما بسیار حساس هستند و عموماً دارای VI تا ۱۲۰ هستند. نقطه ریزش آنها در محدوده ۶- تا ۶۰- درجه سانتیگراد است. اما روغن‌های معدنی به راحتی می‌سوزند به این معنی که نقطه اشتعال کمتری دارند. از آنجایی که از منابع طبیعی سرچشمه می‌گیرند حاوی عناصر دیگری مانند گوگرد، فسفر، نیتروژن هستند. این عناصر به عنوان ناخالصی‌هایی در نظر گرفته می‌شوند که هم بر روانکاری اثر می‌گذارند و هم محیط را آلوده می‌کنند. آنها می‌توانند باعث تشکیل لجن و رسوب شوند. به این دلایل روغن‌های معدنی باید فرآیند تصفیه را طی کنند. هنگامی که روغن‌های معدنی خالص شدند با مواد افزودنی تکمیل می‌شوند تا کاستی‌های آنها جبران شود. با این وجود روغن‌های معدنی در صنعت بیشترین استفاده را دارند.

روغن‌های مصنوعی: روغن‌های مصنوعی به عنوان پاسخی به برخی از معایب استفاده از روغن‌های معدنی ساخته شدند. روغن‌های معدنی در مورد کاربرد محدودیت‌های خاصی دارند و به عنوان فرآورده‌های نفتی ناخالصی‌هایی دارند که بر عملکرد آنها تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل است که روغن‌های مصنوعی از طریق فرآیندهای شیمیایی تولید می‌شوند تا جایگزین پیشرفته ‌تری برای روانکارهای معدنی یا مایع سنتی ایجاد کنند. روغن‌های صنعتی به عنوان فرآورده‌های نفتی مصنوعی دارای برخی خواص مثبت هستند. برخلاف روغن‌های معدنی مایعات روان‌کننده مصنوعی ناخالصی ندارند که احتمال رسوب‌گذاری را کاهش داده یا از بین می‌برد و آنها را محصولی پایدار می‌سازد. همچنین شاخص ویسکوزیته بسیار بالاتری دارند که باعث می‌شود در دماهای مختلف پایدار باشند. از آنجایی که نقطه ریزش آنها بین ۱۸- درجه و ۷۴- درجه سانتی‌گراد قرار می‌گیرد جریان پذیری آنها در دماهای پایین بهبود می‌یابد. چیزی که آنها را برای کاربرد در صنایعی که آتش سوزی یک خطر جدی است ایده آل می‌کند، نقطه اشتعال بالاتر آنها است که تا سطح غیر قابل اشتعال می‌رود.

کاربرد روغن‌های مصنوعی:

 

روغن صنعتی

روغن صنعتی

  • کاربردهای دمای بالا و پایین (شاخص ویسکوزیته بهتر)
  • کاربردهایی که نیاز به روغن کم اشتعال دارند
  • در مواقعی که لازم است به سازگاری با موادی مانند لاستیک یا پلاستیک توجه شود
  • کاربردهایی که در آنها آلودگی گوگرد و فسفر خطرات جدی محسوب می‌‌شوند مانند صنایع غذایی

اگرچه روغن‌های مصنوعی روانکار‌های کاملی هستند اما در مقایسه با روغن‌های معدنی یک نقطه ضعف دارند: بر خلاف روغن‌های معدنی روان کننده‌های مرزی خوبی نیستند. به بیان دیگر آنها خواص روان کنندگی کمتری دارند زیرا به اندازه روغنهای معدنی اصطکاک و سایش را کاهش نمی‌دهند. با این حال این با وارد کردن مواد افزودنی به فرمول آنها این مشکل جبران می‌شود و آنها را به روغن‌های صنعتی بسیار خوبی تبدیل می‌کند.

خرید روغن صنعتی

کینی اویل توانسته با بهرمندی از نیروهای جوان خدمات خوبی را برای مصرف کنندگان داخل کشور ارائه دهد. در تلاشیم با گستره دایره فعالیت در آینده‌ای نزدیک بتوانیم پاسخ گوی نیازهای همه مشتریان خود باشیم. تمام تلاش مجموعه ما ارائه محصولی با کیفیت و مناسب به مشتریان است. شرکت کینی اویل تأمین کننده انواع روغن صنعتی، روغن هیدرولیک و مواد شیمیایی بهترین محصولات را به شما عزیزان ارائه می‌کند. می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید روغن صنعتی با کارشناسان ما تماس با ما بگیرید.

کاربرد روغن های صنعتی

روغن های صنعتی در ماشین آلات صنعتی بزرگ و چرخ دنده‌ها و کاربردهای دیگر استفاده می‌شوند. از دیگر موارد کاربرد روغن صنعتی می‌توان به کاربردهای زیستی انسان، مرتبط با ساخت که غالباً برای کاهش اصطکاک و کمک به عملکرد بهتر و کارآمد یک مکانیزم اشاره کرد.

فروش روغن صنعتی و گریس

کینی اویل با استفاده از دانش و تجربه متخصصین خود سال‌هاست که در زمینه فروش انواع روانکارهای صنعتی در کنار شما خدمت‌گذاری می‌کند. شما عزیزان با خرید روغن‌های صنعتی و انواع گریس و دیگر محصولات ما می‌توانید از مزایای ویژه‌ای برخوردار شوید.

قیمت روغن صنعتی

چرخ دنده‌های صنعتی باید در محیط‌های خنک، تمیز و خشک کار کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. در کارخانه‌های فولاد، کارخانه‌های تولیدی و سایر کاربردهای سخت صنعتی عملیات چرخ دنده‌ای چیزی فراتر از خنک، تمیز و خشک بودن است. به همین دلیل است که انتخاب روانکار صنعتی می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

تغییرات تاثیرگذار بر روغن دنده

محیط‌های خشن‌تر: با وجود گرما، بارها و فشارهای بالاتر و آلاینده‌هایی مانند آب حتی با نگهداری منظم روانکار ممکن است سیستم چرخ دنده به خطر بیفتد. تجهیزات دنده‌ای امروزی و روان‌کننده‌هایی که از آنها محافظت می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد در مسافت طولانی عملکرد خوبی داشته باشند و در محیط‌های سخت‌تر که باعث مصرف سریع افزودنی‌های روغن دنده می‌شود مقاومت کنند. مدیران کارخانه همیشه انتظار عملکرد بالاتر، زمان توقف کمتر و بهره وری بیشتر برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سود دارند. روغن‌های صنعتی باید به اندازه کافی بادوام باشند تا در شرایط سخت حین کار مقاومت کنند و این عملکرد را در طول زمان حفظ کنند. روغن‌های دنده صنعتی که برای دوام بیشتر فرموله شده‌اند در چرخ دنده‌ها به درستی کار می‌کنند و با افزایش عمر، کاهش زمان خرابی، به حداکثر رساندن بهره‌وری و کاهش هزینه‌های نگهداری، از سرمایه‌گذاری تجهیزات محافظت می‌کنند. روغن‌های دنده صنعتی معمولی همیشه در گریس‌های با ویسکوزیته پایین عملکردی با فشار شدید بالا ارائه نمی‌کنند.

یک تامین کننده با طیف کاملی از محصولات

عرضه کننده‌ای که طیف کاملی از محصولات روانکاری را ارائه می‌دهد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. شما هرگز نمی‌دانید چه زمانی به نوع جدیدی از روانکار صنعتی نیاز خواهید داشت. ممکن است ماشین و دستگاه‌های جدیدی بخرید که به محصولات مختلفی برای روانکاری نیاز داشته باشد. به همین دلیل است که شما باید یک عرضه کننده‌ای انتخاب کنید که محصولات متنوعی داشته باشد. این به نفع شماست زیرا مجبور نیستید از تأمین کنندگان مختلف خرید کنید. کینی اویل تمام نیازهای روانکاری فعلی و آینده شما را برآورده می‌کند.

عرضه رقابتی قیمت روغن صنعتی

 

روغن صنعتی

روغن صنعتی

شما باید با در انتخاب عرضه کننده روغن صنعتی دقت کنید که بهترین و رقابتی‌ترین قیمت‌ها را ارائه دهد و برای کسب‌وکار سودآور باشد. قیمت رقابتی از طرف فروشنده بهترین کیفیت را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید روانکارها را به صورت عمده خریداری کنید و از مزایای متعددی بهره‌مند شوید. علاوه‌بر از نوسان قیمت، خرید هر چیزی به صورت عمده از تأمین کننده بهترین نرخ را به شما می‌دهد.

ارائه مشاوره برای خرید روغن صنعتی

یک عرضه کننده خوب به شما مشاوره می‌دهد تا روانکاری را انتخاب کنید که برای مصرف شما مفید باشد. کار کارشناسان فروش این است که بهترین دسته یا نوع روانکار مناسب را به شما پیشنهاد دهند. هنگامی که صاحبان مشاغل می‌خواهند ماشین‌آلات خود را روغن کاری کنند به متخصصان برای ارائه مشاوره نیاز دارند. شما نمی‌توانید و نباید تصمیم بگیرید که کدام روغن برای ماشین‌آلات خاص شما مناسب‌تر است. فقط کارشناسان و کارکنان آموزش دیده باید به شما بگویند که کدام روانکار را انتخاب کنید.

چه کسی گارانتی ارائه می‌دهد

انتخاب عرضه کننده‌ای که برای محصولات روانکاری خود ضمانت نامه ارائه می‌دهند همیشه امن است. در صورت وجود هر گونه عیب مشتریان می‌توانند آن را عودت داده و وجه آن را مسترد کنند و یا کالا را جایگزین کنند. اگر تأمین کننده در صورت بروز نقص هیچ گونه گارانتی یا سیاست تعویضی را به شما ارائه ندهد خرید از چنین تامین کننده ای گزینه مناسبی نیست. بنابراین بسیار مهم است که در مورد تمام امکانات و خدماتی که تأمین کننده روانکار به شما ارائه می دهد سوال کنید. کینی اویل یک عرضه کننده روانکار صنعتی با طیف کاملی از محصولات با بهترین قیمت‌ها و ارائه مشاوره جامع و کمک حرفه‌ای به صاحبان مشاغل به شما کمک می‌کند تا بهترین برنامه روانکاری مناسب را اجرا کنید و بهترین نتایج را به دست آورید. برای دریافت بهترین محصولات از بهترین ارائه دهنده انواع روغن صنعتی با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.