-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

برای خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوب ترین قیمت و انواع روغن صنعتی می‌توانید به سایت کینی اویل یا مراجعه کرده یا به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید.

روغنکاری ماشین آلات کشاورزی

ماشین آلات کشاورزی مدرن مثل تراکتور، زنجیر، کمباین، بیلر، کود پاش، دستگاه برداشت انگور و جمع کننده ذرت، دائماً در معرض استفاده زیاد، دمای شدید، رطوبت و شرایط سخت کار می‌کنند. روغنکاری مناسب تجهیزات کشاورزی برای شما و کسب‌وکار مزایای زیادی شما دارد و این امکان را به شما می‌دهد که حداکثر عملکرد، سود و بهره وری را افزایش دهید، هزینه‌های نگهداری را کاهش دهید و در چالش‌های ناشی از شرایط سخت، دمای نامطلوب و محیط‌های سخت پیروز شوید.

در اینجا برخی از مهمترین مفاهیم مربوط به روانکاری در کشاورزی، مزایای کلیدی آن، انواع روان‌کننده‌های مورد استفاده در صنعت کشاورزی و شیوه مدیریت مؤثر روغنکاری را بررسی می‌کنیم.

مزایای روغنکاری صنایع کشاورزی

 

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

وقتی صحبت از کشاورزی مدرن می‌شود، روغنکاری مؤثر چندین مزیت مهم دارد که به حداکثر رساندن بهره وری و کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند. شما با سرمایه گذاری در روانکاری مناسب، می‌توانید:

افزایش کارآیی و عملکرد تجهیزات

نقش اصلی هر روان‌کننده با کیفیت بالا افزایش قابلیت تجهیزات، افزایش عملکرد و افزایش بهره وری است. از آنجا که ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی اغلب در معرض شرایط نامساعد کاری، دمای شدید، استفاده زیاد و آب و هوای نامناسب قرار دارند، انتخاب هوشمندانه روان‌کننده برای روشن نگه داشتن تجهیزات ضروری است. هدف استفاده از روان‌کننده‌ در کشاورزی، افزایش حداکثر عملکرد تجهیزات کشاورزی، حفاظت از سایش و پارگی، اطمینان از کارایی خوب انرژی و ارائه عملکرد استثنایی حتی زمانی که در معرض شدیدترین شرایط کار قرار می‌گیرند، است.

یک روغن صنعتی خوب برای جلوگیری از آلودگی، محافظت از ماشین آلات در برابر اکسیداسیون، خوردگی و زنگ زدگی و همچنین ارائه فواصل طولانی‌تر تخلیه روغن فرموله شده است؛ که باعث کاهش مصرف کلی روغن می‌شود. همه این ویژگی‌ها بدون توجه به شرایط آب و هوایی و زمین، باعث افزایش زمان کار تجهیزات، قابلیت اطمینان بیشتر و عملکرد طولانی مدت می‌شود.

استفاده از روغن صنعتی مرغوب و حافظت از تجهیزات

یکی دیگر از مزایای روغن صنعتی مرغوب، حفاظت بیشتر و عمر مفید بیشتر ماشین آلات کشاورزی شماست. از آنجا که تجهیزات شما معمولاً با شرایط آب و هوایی سخت و محیط‌های سخت روبرو هستند، به روانکاری نیاز دارد که به طور هدفمند ساخته شده است تا بتواند در برابر چنین خواسته‌هایی مقاومت کرده و محافظت مداوم را ارائه دهد. همه روغن‌ها، گریس‌ها و مایعات انتقال که برای صنعت کشاورزی توصیه می‌شوند دارای ویژگی‌های مشترک هستند از جمله محافظت عالی، روانکاری چشمگیر، کاهش زمان خرابی، افزایش مقاومت در برابر بارهای سنگین و فشار بالا، مقاومت بالا در برابر آب، اکسیداسیون، خوردگی و آلودگی است.

با محافظت از تجهیزات خود در برابر خرابی مکانیکی و سایش زودرس، عمر آن را افزایش می‌دهید. برای تهیه روغن ماشین آلات کشاورزی و انواع گریس و روانکار صنعتی با مشاوران کینی اویل تماس بگیرید و بهترین محصول با کیفیت مناسب را در محل مورد نظر خود دریافت کنید. کینی اویل محصولات خود را با تضمین کیفیت و قیمت به شما تحویل می‌دهد.

روغن صنعتی مرغوب و کاهش هزینه‌های نگهداری

اگر از ماشین آلات خود به خوبی محافظت کنید، از خرابی تجهیزات جلوگیری کرده و خرابی‌های احتمالی را به حداقل می‌رسانید. حفاظت در تمام طول سال منجر به کاهش هزینه‌های نگهداری می‌شود، زیرا روغن صنعتی از خرابی تجهیزات جلوگیری کرده و در دسترس بودن، قابلیت زمان کار ماشین آلات کشاورزی شما را افزایش می‌دهد. با این حال، همه روانکار‌های صنعتی یکسان ساخته نمی‌شوند.

برای بهترین نتیجه، یک روان کننده با کیفیت بالا را انتخاب کنید. اگرچه ممکن است در ابتدا گران‌تر به نظر برسد، اما به دلیل عملکرد بهتر، دوام، محافظت و اثربخشی آن، در طولانی مدت در هزینه شما صرفه جویی می‌شود. چنین محصولی نه تنها با کاهش هزینه‌های نگهداری بالا در هزینه شما صرفه جویی می‌کند، بلکه تمام هزینه‌های مربوط به تولید از دست رفته را که ناشی از خرابی تجهیزات است، به حداقل می‌رساند.

افزایش سطح درآمد و سودآوری

اگر تجهیزات کشاورزی خود را در تمام فصول سال سالم نگه دارید، از عملکرد مناسب آن حتی در سخت‌ترین شرایط اطمینان حاصل کنید، از آن در برابر خرابی و آسیب محافظت کنید، زمان خرابی آن را به حداقل برسانید و قابلیت عملکرد را افزایش دهید، در عمل حداکثر سود و درامد را تجربه خواهید کرد. حداکثر عملکرد منجر به سود بیشتر و افزایش فرصت‌های رشد آینده برای مشاغل کشاورزی شما می‌شود. پیشرفت و سودآوری چیزی است که هر کشاورز برای آن تلاش می‌کند.

انواع روغن صنعتی مورد استفاده در برنامه‌های کشاورزی

اگر می‌خواهید عملکرد تجهیزات خود را به حداکثر برسانید، هزینه‌های عملیاتی را کاهش داده و بهره وری را افزایش دهید، انتخاب روان کننده مناسب برای نیازهای شما ضروری است. چندین نوع روغن کشاورزی وجود دارد که معمولاً برای ماشین آلات کشاورزی استفاده می‌شود:

روغن‌های موتور: روانکاری موتور برای محافظت از خود موتور و به حداقل رساندن احتمال خرابی و خرابی آن بسیار مهم است، بنابراین انتخاب روان کننده با کیفیت باید اولویت اصلی شما باشد. هر روغن مزرعه‌ای با عملکرد بالا که برای استفاده در کاربردهای مختلف کشاورزی طراحی شده است باید موارد زیر را ارائه دهد:

محافظت عالی از رسوب: روغن موتور با کیفیت از تجمع کثیفی در موتور جلوگیری می‌کند. این کثیفی باعث هزینه بالای سوخت و کاهش راندمان عملکرد می‌شود.

محافظت در برابر سایش و پارگی زودرس: یک روغن موتور خوب برای ایجاد یک مانع ضخیم طراحی شده است که تمام قطعات را در برابر درجه حرارت بالا و فشار ثابت، به ویژه مواردی که مستعد سایش زودرس هستند، مانند گیربکس‌ها و قطار سوپاپ موتور، به خوبی محافظت می‌کند.

محافظت در برابر خوردگی: روغن‌های موتور اغلب با خواص ضد خوردگی، ضد اکسیداسیون و ضد زنگ قابل توجه مشخص می‌شوند که در برخورد با خوردگی مؤثر هستند.

کاهش اصطکاک: با روغن کاری خوب تمام قطعات موتور، یک روغن با کیفیت از اصطکاک ناشی از تماس فلز با فلز جلوگیری می‌کند.

طول عمر: یک روغن با کیفیت بالا برای افزایش طول عمر روغن و حفظ عملکرد آن در طول زمان طراحی شده است، که باعث افزایش چرخه عمر خود موتور و افزایش کارایی عملیات تجاری شما می‌شود. در استفاده از روغن صنعتی باید به دو مورد توجه داشته باشید یکی انتخاب نوع مناسب روان کننده و دیگری یادگیری نحوه مدیریت صحیح آن.

روغن‌های دنده و انتقال

 

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

ماشین آلات کشاورزی به طور مداوم در معرض بارهای سنگین هستند و فقط یک روغن صنعتی با کیفیت می‌تواند تجهیزات را برای مدت طولانی در حالت کار نگه دارد. برخی از ویژگی‌های اصلی روغن دنده و گیربکس قابل اعتماد برای تراکتورها، ماشین‌های برداشت، بذرپاش و سایر ماشین آلات عبارتند از:

خواص ضد سایش: گریس صنایع کشاورزی با کیفیت بالا قطعات تجهیزات را در برابر سایش و پارگی محافظت می‌کند که منجر به کاهش خرابی، کاهش هزینه‌های نگهداری و طولانی شدن فواصل سرویس می‌شود.

قابلیت‌های روانکاری عالی ترمز: ترمزهای صاف اطمینان می‌دهند که وسیله نقلیه شما برای استفاده ایمن و راحت است و یک روانکار صنعتی مناسب اصطکاک را کاهش می‌دهد و عملکرد ترمز نرم را تضمین می‌کند.

دوام: روغن‌های دنده و گیربکس درجه اول مقاومت در برابر اکسیداسیون و محافظت در برابر تخریب، زنگ زدگی و خوردگی را افزایش می‌دهند، که عمر آن‌ها را افزایش می‌دهد.

کینی اویل یکی از فعال‌ترین مجموعه های مشاور، تهیه و عرضه مستقیم انواع فرآوردهای نفتی فروش روان کاران و گریس‌های صنعتی با برندهای معتبر داخلی است. برای خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوب ترین قیمت با ما تماس بگیرید.مقالات مرتبط:

خرید گریس سیم بکسل آسانسور

بهترین گریس صنعتی برای انواع پمپ دستی برقی بادی

معرفی گریس مخصوص الکتروموتورز 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*