-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
قیمت روانکار

قیمت روانکار | شرکت تامین روانکار

قیمت روانکار | شرکت تامین روانکار

تورم اقتصادی و تحریم‌ها موجب شد، که قیمت روانکار صنعتی مایع و جامد، دچار نوسان و دگرگونی شود. قیمت  انواع روغن صنعتی براساس کاربرد آن‌ها، نوع شرکت تولید کننده آن و برند این محصول، با یکدیگر متفاوت است. روغن صنعتی یکی از انواع محصولات صنعتی می‌باشد، که دارای کاربرد زیادی در صنعت بوده و در میان صنعتگران بسیار پر طرفدار است.

مجموعه کینی اویل؛ یکی از مراکز بزرگ فروش روغن صنعتی در ایران است. این مجموعه؛ همواره به خریداران روغن صنعتی این تضمین را می‌دهد، که بهترین روانکارهای صنعتی را در انواع مختلف با بهترین کیفیت، منصفانه‌ترین قیمت در اختیار مشتریان خود، در سراسر ایران قرار می‌دهد. در ادامه بحث می‌خواهیم به بررسی بیشتر روانکارهای صنعتی و معرفی مجموعه کینی اویل، به عنوان یکی از مراکز معتبر فروش انواع روغن صنعتی جامد و مایع بپردازیم.

 تعریف و بررسی روغن صنعتی

روانکارها و به‌طور کلی علم روانکاری، علوم مختلفی را مانند مواد و مکانیک، شیمی و فیزیک را شامل می‌شود. روغن‌های صنعتی ترکیبات بسیار مهمی هستند، که بدون آن‌ها حرکت ماشین‌ها و دستگاه‌های صنایع، امکان‌پذیر نیست. روانکارهای صنعتی به‌طور کلی بیش از ۶۰۰ نوع روغن صنعتی، با کیفیت‌های مختلف و ویسکوزیته‌های گوناگونی را شامل می‌شوند. از پر کاربردترین و مهم‌ترین این روانکارها می‌توان گریس، روغن کمپرسور، روغن توربین، روغن هیدرولیک، روغن دنده، روغن موتور و.. را نام برد. این روانکارها؛ برای روانسازی طیف وسیعی از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی به‌کار می‌رود. اگر انواع روغن صنعتی را براساس کاربردی که دارند، دسته‌بندی کنیم، می‌توانیم به چهار دسته از روغن‌های انتقال قدرت، روغن‌های فرایندی، روغن‌های روانکار و روغن‌های خنک کننده اشاره کنیم.

اهمیت استفاده از روغن صنعتی در صنایع

 

قیمت روانکار

قیمت روانکار

روانکارهای صنعتی، معمولاً از نفت تولید می‌شوند. این روانسازها می‌توانند، به خوبی اصطکاک دستگاه را کاهش داده و موجب افزایش مقاومت قطعات، در برابر ضربات وارده در حین کار به دستگاه شوند. انواع روغن صنعتی می‌توانند، به خوبی از دستگاه در برابر مواد آلاینده و گرد و خاک‌های محیطی محافظت کنند. روانکار صنعتی، برای روانسازی دستگاه‌های که حالت چرخشی دارند، بهترین گزینه است. هنگامی‌که دستگاه در حال انجام کار و حرکت است؛ وجود روغن صنعتی سبب خنک شدن آن می شود. این روانکارهای مایع، برای دستگاه و ماشین‌آلاتی که در هنگام کار دمای بالایی را تولید می‌کنند و داغ می‌شوند کاملاً مناسب است.

بررسی کیفیت روغن صنعتی موجود در بازار

روغن‌های صنعتی را با توجه به نوع روغن پایه‌ای که دارند (پایه نفتی، پایه معدنی)، همچنین مواد افزودنی که به روغن پایه اضافه می‌شود تولید می‌کنند. افزودن مواد مرغوب به روغن پایه باکیفیت موجب می‌شود، روغن صنعتی استانداری که مدنظر است تولید گردد. این روانکارهای صنعتی هر کدام ویژگی منحصر بفردی را دارند و با یکدیگر متفاوت هستند، که ویژگی مشترک همه آن‌ها داشتن همان خاصیت روانسازی است. متاًسفانه با شدیدتر شدن تحریم‌ها در چندسال اخیر؛ بسیاری از برندهای خارجی معتبر روغن صنعتی، که در بازار ایران حضور داشتند، همچون کسترول، توتال، کلوبر و..از این بازار خارج شدند. اما هم اکنون برندهای به ظاهر خارجی زیادی در بازار روغن صنعتی دیده می‌شود. در حالی‌که با توجه به بالابودن نرخ ارض و تحریم‌های آمریکا، نمی‌توان این نوع از روغن‌های خارجی را با این برند در ایران تولید کرد. در صورت واردات این روانکارها، قیمت آن بسیار بالا بوده و استفاده از روغن صنعتی وارداتی، عملاً برای صنعتگران به صرفه نیست. در نتیجه میزان زیادی از روانکارهای صنعتی با برند خارجی، در بازار فروش ایران تقلبی و غیرقابل اعتماد هستند.

بنابراین برای تهیه روغن صنعتی مرغوب و با کیفیت، باید به نمایندگی‌های معتبری مانند کینی اویل، که سال‌هاست در این زمینه به فعالیت می‌پردازد مراجعه نمود. کینی اویل؛ نامی آشنا برای بسیاری از صنعتگران است، که در طول فعالیت کاری خود با کیفیت انواع این روغن‌های صنعتی این مجموعه آشنایی دارند. این بازرگانی؛ همواره بهترین و با کیفیت‌ترین روغن صنعتی را در اختیار مشتریان خود قرارمی‌دهد و مورد اعتماد مشتریان چندین ساله خود می‌باشد. در صورت لزوم شما می‌توانید، از طریق تماس با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۶۰۲۸۹۶ ، ۰۹۳۵۱۶۸۸۴۸۷ ، ۰۹۹۲۸۳۸۸۶۳۹ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع روغن صنعتی کینی اویل؛ با کارشناسان این بازرگانی مشورت کرده و اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

مزایای استفاده از روغن صنعتی مرغوب و اصل

استفاده از انواع مختلف روغن‌ صنعتی، موجب بهبود درعملکرد تجهیزات صنعتی و افزایش راندمان کاری آن‌ها می‌شود. جلوگیری از خوردگی و سایش تجهیزات، که بر اثر لرزش و حرکتی که قطعات در هنگام کارکردن دارند، یکی دیگر از مزایای استفاده از روغن صنعتی است. به‌طور کلی روانکارها، موجب کاهش صدای گوش خراش دستگاه در حین کارکردن می‌شوند. اگر بخواهیم به‌طور کاملاً خلاصه مزایای روغن صنعتی را بیان کنیم؛ می‌توانیم به چند مورد زیر اشاره نماییم:

  • افزایش طول عمر دستگاه و ماشین‌آلات
  • کاهش هزینه‌های ناشی از تعمیرات قطعات و ماشین‌آلات
  • افزایش بازدهی کاری

کاهش میزان اصطکاک و جلوگیری از فرسودگی زود هنگام آن، هزینه خرید و تعمیرات انواع تجهیزات صنعتی واقعاً گران و سرسام آور است. باید در زمان استفاده از روغن صنعتی، توجه داشت که روغن اصل، مرغوب و با کیفیت باشد. باید به‌طور روزانه روغن دستگاه را مورد بررسی قرار داد؛ تا نسبت به کیفیت آن برای کارکردن قطعات مطمئن شد.

گریس صنعتی دومین روانکار صنعتی پر کاربرد در جهان

 

قیمت روانکار

قیمت روانکار

گریس صنعتی به عنوان یک روانکار پرکاربرد در صنعت، بعد از روغن صنعتی مایع است. این روانکار به شکل جامد و نیمه جامد از ترکیبات مواد نفتی و صابونی تولید می‌شود. استفاده از گریس در صنایع بسیار راحت است و در زمان استفاده از گریس دستگاه معمولاً به‌دلیل ماندگاری بالایی که بر روی قطعات داشته به تعداد دفعات روانسازی کمتری نیاز دارد. این روانکار به قطعه یا دستگاه می‌چسبد و چکه نمی‌کند. بنابراین احتمال هدر رفتن آن نیز بسیار کم است.

معایب استفاده از گریس صنعتی

گریس‌ها به‌دلیل شرایط نگه‌داری ویژه‌ای که دارند؛ بسته‌بندی و انبار نمودن آن نسبت به روغن صنعتی مایع دشوارتر است. این روانکار را نمی‌توان به راحتی از روی سطوح پاک کرد.  چون گریس جامد و نیمه جامد است، نمی‌توان برای قطعات بسیار ریز آن را مورد استفاده قرار داد. بنابراین گریس گزینه خوبی برای استفاده در موتورهای صنعتی نیست؛ زیرا نمی‌توان آن را به راحتی تعویض یا تخلیه نمود.

نکته بسیار مهم درهنگام استفاده روغن صنعتی مایع جامد یا نیمه جامد باید توجه داشت؛ این است که باید روغن صنعتی مورد استفاده برای دستگاه، دقیقاً همان نوع روغنی باشد که مورد تأیید سازندگان قطعات و دستگاه‌ها بوده است. نباید بنابر توصیه افراد نابلد؛ نوع روغن صنعتی و میزان غلظت روانکار را تغییر داد. زیرا ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری، به دستگاه وارد شده و برای همیشه آن را از دور خارج کند. بنابراین همواره طبق دفترچه راهنمای دستگاه، از همان روغن صنعتی توصیه شده و در صورت لزوم مشابه آن را، برای دستگاه یا قطعه استفاده کنید.

 

مجموعه کینی اویل؛ همواره تلاش می‌کند که با توجه به نوسان‌های که امروزه در بازار وجود دارد،  قیمت روانکار خود را طوری قرار دهد، که همواره مورد رضایت و حمایت مشتریان خود باشد. این مجموعه معتبر، کیفیت مناسب برای انواع روغن صنعتی عرضه شده خود را در اولویت فعالیت تجاری خود قرار داده است. شما در هر منطقه‌ای از ایران که باشید، می‌توانید با مراجعه به صفحه وب سایت ما و دیدن انواع محصولات صنعتی این بازرگانی، به‌صورت آنلاین و پس از مشورت با مشاوران آگاه ما، روغن صنعتی مورد نیاز خود را سفارش دهید. تمامی سفارشات شما عزیزان؛ به بهترین شیوه و در صورت موجود بودن در انبار، در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.مقالات مرتبط:

انواع روغن صنعتی

۱۰ خصوصیت فنی روغن صنعتی

روانکارهای صنعتی 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*