-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی را در این مقاله با هم بررسی خواهیم کرد. تولید نساجی مدرن شامل درجه بالایی از اتوماسیون برای کنترل فرآیندهای با دقت بالا است. کیفیت خروجی نساجی به کار دقیق بسیاری از قطعات متحرک شامل بلبرینگ‌ها و عناصر کشویی، زنجیرهای محرک و کنترل و مکانیزم‌های پیچیده دنده بستگی دارد. این قطعات مکانیکی در معرض نیروهای شدید و شرایط سخت قرار دارند. به منظور روانکاری مؤثر برای ماشین‌آلات نساجی روانکار باید ارتعاشات با سرعت بالا را جذب کند، تغییرات دما را کنترل کند، در برابر مواد شیمیایی و آلاینده‌ها مقاوم باشد.

عمر طولانی روانکار با حداقل تعمیر و نگهداری از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به نکات روانکاری متعدد در ماشین‌آلات نساجی معمولی، روان‌کننده‌های نساجی با عمر مفید طولانی به کاهش هزینه‌های نیروی کار کمک می‌کنند. گریس نسوز skf در صنعت نساجی با کارایی بالا از استانداردهای عملکرد ثابت فراتر رفته و معیارهای جدیدی را تعیین کرده است. این محصول توسط سازندگان پیشرو ماشین‌آلات نساجی به دلیل نقش آن در کاهش زمان تعمیر و نگهداری و افزایش قابلیت اطمینان دستگاه توصیه شده است.

چرا به گریس نسوز نیاز داریم؟

روان‌کننده‌های مقاوم در برابر آتش در محیط‌هایی که دمای بالا و شعله‌های باز دارند به کار می‌روند. سیالات معمولی که نقطه اشتعال پایینی دارند بیشترین خطر را برای آتش سوزی دارند و باید با روانکارهای مقاوم در برابر آتش که نقطه اشتعال بالاتری دارند تعویض شوند. اگر از خطوط هیدرولیک تحت فشار استفاده می‌کنید داشتن سیالی با نقطه اشتعال بالا بسیار مهم است؛ زیرا نشتی‌های کوچک میتوانند روان‌کننده را به راحتی در هوا بریزند.

اسپری روان‌کننده بسیار مستعد آتش سوزی است. حرارت بسیار کمتری برای مشتعل شدن لازم است و می‌تواند به مخازن سیال سرایت کند. اگر به نقطه آتش یا نقطه اشتعال خودکار برسد روانکار می‌واند مشتعل شود. نقطه آتش سوزی دمایی است که آتش در آن تداوم دارد و معمولاً چندین درجه بالاتر از نقطه اشتعال است. انتخاب گریس مقاوم در برابر آتش با نقطه اشتعال بالاتر خطر آتش سوزی و آسیب را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

مزایای استفاده از گریس نسوز

 

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

زمانی که امکان استفاده از روغن صنعتی نباشد بیشتر از گریس نسوز استفاده می‌شود. گریس نسوز نسبت به روغن‌های روان کننده شاید از خواص کمتری برخوردار باشند. اما در موارد تخصصی که امکان استفاده از روغن نیست این ماده کاربرد زیادی دارد. همچنین استفاده از گریس نسوز کاهش هزینه را نیز در پی دارد. از گریس نسبت به انواع روغن صنعتی برای روانکاری به دفعات کمتری می‌توان استفاده کرد. زیرا روغن‌ها به دلیل مایع بودن خاصیت فرار بیشتری نسبت به گریس دارند. به همین دلیل لازم است روغن مجدداً به دستگاه تزریق شود. گریس نسبت به روغن محافظ قوی‌تری در برابر گرد و خاک و رطوبت است.

کاربرد گریس نسوز SKF

  • این گریس از ترکیبی تهیه شده است که قطعه صنعتی را در هنگام کار در برابر حرارت و دمای بسیار بالای دستگاه حافظت می‌کند.
  • این گریس در هنگام کار دستگاه در درجه حرارت بالای دستگاه خاصیت خود را از دست نداده و قابلیت استفاده برای مدت زیاد بر روی قطعه را دارد.
  • گریس‌ها در واقع نقش روانکاری قطعات صنعتی را دارند و میزان غلظت گریس بسته به میزان مواد غلیظ کننده است که این غلظت گریس کاربردهای متنوعی در صنعت دارد.

ویژگی‌ گریس skf

بیشترین دلیل خرابی بلبرینگ‌ها استفاده از گریس‌های ضعیف و غیر استاندارد است، گریس‌های تخصصیSKF بر اساس پیشرفته‌ترین تکنولوژی و استفاده از افزودنی‌های خاص با کیفیت عالی و استانداردهای جهانی تولید شده است و به افزایش طول عمر بلبرینگ‌ها، یاتاقان‌ها و دیگر قطعات صنعتی کمک می‌کند. از جمله ویژگی‌های گریس SKF می‌توان به طراحی و تست در شرایط کاملاً واقعی، کیفیت ثابت و ماندگار، راهنمای انتخاب بهترین گریس متناسب با سیستم کاری بر روی بسته بندی آن، کنترل دقیق کیفی در تولید برای دسته‌های مختلف گریس skf برای حصول اطمینان در عملکرد صحیح و عالی گریس اشاره کرد.

گریس صنعت نساجی

 

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

انواع کاربرد گریس نسوز SKF در صنعت نساجی

تغییر رطوبت اتمسفر، نوسانات دما و بارهای زیاد تنها برخی از چالش‌های تاثیرگذار بر صنعت نساجی است. در عین حال، صنعت نساجی باید به شیوه‌ای پایدار عمل کند تا به مسئولیت کارآفرینی خود عمل کند و از محیط زیست محافظت کند. روانکارهای صنعتی طراحی شده برای نیازهای صنعت نساجی به انطباق با این الزامات کمک می‌کند و بهره‌وری را افزایش می‌دهد. ما روان‌کننده‌ها را به عنوان یک عنصر اساسی در طراحی ماشین‌آلات نساجی می‌دانیم که باید با الزامات اجزای جداگانه مطابقت داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که عملکرد بهینه دارند. با روغن‌های صنعتی تخصصی فرآیند تولید در صنعت نساجی پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

  • ماشین‌های ریسندگی: حفاظت در برابر خوردگی عالی برای یاتاقان‌ها، توربین‌های در حال چرخش، غلتک‌های بازکننده، پمپ‌های چرخان و اسپینرها
  • ماشین‌های بافندگی: عمر طولانی با حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری برای سوزن‌ها و سینک‌ها، ریل‌های کشویی و میله‌های راهنما
  • ماشین‌های بافندگی: فواصل طولانی‌تر بین عملیات تعمیر و نگهداری به دلیل حداقل روغن‌کاری برای چرخ دنده‌ها، دستگاه‌های بافندگی و زنجیر
  • ماشین‌های تکمیل: مقاومت در برابر آب، بخار، محلول‌های اسیدی و قلیایی برای دستگاه‌های بخار، یاتاقان‌های نورد، جبران‌کننده‌ها و غلتک‌ها

خرید گریس نسوز

بهبود کارایی و افزایش طول عمر دستگاه همگی به اهداف پایداری صنعت نساجی کمک می‌کند. سالهاست است که ما در حال تحقیق و توسعه راه حل‌ برای روانکاری مؤثر و قابل اعتماد برای کاربردهای صنعتی هستیم که به مشتریان خود کمک می‌کند تا نیازهای پایداری خود را برآورده کنند. صرف نظر از چالش‌هایی که در تأسیسات تولید نساجی خود با آن روبرو هستید، ما تلاش می‌کنیم با ارائه محصول با کیفیت راه حل مناسبی را برای نیازهای شما پیدا کنیم. کینی اویل خدماتی ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند هزینه‌ها، مصرف و تلفات تولید را در تأسیسات تولید خود کاهش دهید. اگر در مورد نحوه عملکرد روانکار صنعتی و ویژگی‌های آن سؤالی دارید خوشحال می‌شویم به شما مشاوره دهیم. برای تهیه انواع روغن صنعتی و روانکار صنعتی با کارشناسان کینی اویل در تماس باشید و از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید.

خرید روغن صنعتی

حفظ تولید بهینه و وجود رقابت شدید در صنعت نساجی چالش برانگیز است.گریس نسوز skf  به شما کمک می‌کند تا با ارائه محصول تخصصی روان‌کننده‌های ممتاز و برنامه‌های مناسب، بهترین مدیریت را داشته باشید تا به تجهیزات و عملکرد شما کمک کند و با اطمینان بیشتری کار کنید. ما طیف وسیعی از روانکارهای صنعت نساجی را برای ماشین‌های شما پوشش می‌دهیم ازجمله روغن‌های صنعتی، گریس‌ها سیالات هیدرولیک، روغن‌های دنده و کمپرسور و حتی روان‌کننده‌های صنعتی زیست تخریب پذیر. کینی اویل به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که هر قطعه از تجهیزات روغن کاری مورد نیاز خود را دریافت می‌کند، نه بیشتر و نه کمتر. کینی اویل تجربه گسترده‌ای در شناخت نیازهای مشتریان نساجی دارد.بیشتر بخوانید:

گریس صنایع غذایی

قیمت گریس نسوز

خرید گریس پلاستیک مرغوب

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس سیم بکسل آسانسور

بهترین گریس صنعتی برای انواع پمپ دستی 

کاربرد گریس شیرهای سر چاهی نفت و گاز

نحوه کار با گریس رینگ کوره های سیمانی 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*