-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

در این مقاله اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان را با هم بررسی می‌کنیم. گردش روغن در یک موتور احتراق داخلی توسط پمپ روغن انجام می‌شود. پمپ روغن بخشی از سیستم روغن کاری موتور است که روغن را تحت فشار پمپ می‌کند. هدف اصلی این سیستم این است که روغن صنعتی تحت فشار برای گردش در قسمت‌های متحرک موتور باشد. روغن پمپ شده نیز دمای موتور را حفظ می‌کند.

پمپ روغنکاری چیست؟

پمپ روغن وسیله‌ای مکانیکی است که در موتور برای گردش روغن به قسمت‌های متحرک به منظور جلوگیری از ساییدگی و پارگی قطعات استفاده می‌شود. این یکی از اجزای ضروری سیستم روغن‌کاری موتور است که نباید اشتباه کند، در غیر این صورت باعث خرابی ماشین‌آلات خواهد شد.

وظایف پمپ روغنکاری

 

اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

 • انتقال روغن به قسمت های ضروری موتور تحت فشار
 • حرکت روان کننده موتور در اطراف موتور را آسان کنید.
 • جهت حرکت روغن را به قسمت‌های مختلف ارائه می‌دهد.
 • به بازگشت روغن داغ به روغن خنک کننده در مخزن کمک می‌کند.
 • گردش روغن را در داخل موتور ثابت نگه می‌دارد.

سیستم روغنکاری غلتکی

یک سیستم روغن‌کاری مناسب نقش بسیار مهمی در هر کاربرد ماشین‌آلات ایفا می‌کند. سیستم روانکاری غلتکی برای روانکاری غلتک در کارخانه سیمان بدون توجه به نوع و ضخامت مواد طراحی شده است. آن‌ها می‌توانند هر سرعت، تاج، کامبر یا حتی استوک صاف نشده را در خود جای دهند. سیستم روغن‌کاری غلتکی به صورت مدولار طراحی شده است و دارای ویژگی‌های مشابهی بین کوچکترین واحد تا بزرگترین واحد است.

سیستم روانکاری غلتکی گرانشی

هر نوع روانکار مایع به طور مساوی در غلتک‌های جاذب توزیع می‌شود. جریان روغن به هر غلتک به طور جداگانه توسط شیرهای اندازه‌گیری کنترل می‌شود که روی مخزن شفاف نصب می‌شوند تا سطح روغن را نشان دهند. سرعت تنش قابل تنظیم با ایجاد فشار کافی به اعمال لایه روغن کافی کمک می‌کند.

سیستم روانکاری غلتکی خودکار

در قلب سیستم یک پمپ روان‌کننده با جابجایی مثبت وجود دارد که دقیقاً آن را به غلتک‌ها می‌رساند. خروجی این پمپ کاملاً قابل تنظیم است، بنابراین می‌توان آن را برای هر عملیاتی تنظیم کرد. مزیت این سیستم این است که مقدار دقیق روغن صنعتی مورد نیاز برای هر عملیات خاص را تامین می‌کند. این امر آشفتگی و ضایعات مربوط به سیستم دستی و سیستم روانکاری غلتکی گرانشی را از بین می‌برد. با استفاده از مقدار مناسب روان کننده، تمیز کردن کمی مورد نیاز است و هیچ مایع خنک کننده چرخشی برای تصفیه یا دفع وجود ندارد. این امر به صرفه جویی به دلیل کاهش سایش ابزار، بهبود کیفیت قطعات و افزایش نرخ تولید کمک می‌کند

روغنکاری آسیاب سیمان

 

اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

اهمیت پمپ روغنکاری غلتک برای کارخانه سیمان

در نظارت بر وضعیت تجهیزات ماشین آلات آنالیز روغن و آنالیز ارتعاشات دو تکنیک اصلی هستند که به صورت گسترده استفاده می‌شوند. در بیرینگ‌های غلتک آسیاب نمی‌توان ارتعاش سنجی کرد، به علت شرایط خاص در زمان کارکرد آسیاب. روانکاری غلتک‌ها از نظر روانکاری، مهمترین بخش آسیاب‌های عمودی است؛ بنابراین برای افزایش طول عمر بیرینگ‌ها نظارت منظم بر روغن امری ضروری و لازم است. به دلیل شرایط عملکرد غلتک‌ها در دمای بالا، بار زیاد و عمر طولانی، از سیستم روانکاری گردشی روغن‌های سنتتیک با گرانروی بالا استفاده می‌شود. در آسیاب هنگامی که سینی سایش که محل قرار گرفتن مواد است با غلتک تماس پیدا می‌کند به دلیل چرخیدن سینی، غلتک نیز به چرخش درآمده و مقدار زیادی روغن در بیرینگ‌ها پخش می‌شود که علاوه‌بر خنک کردن آن‌ها مواد حاصل از سایش و آلودگی‌ها را خارج می‌کند و به سمت فیلتر می‌برد.

خرید روغن صنعتی مرغوب

کینی اویل تمام نیازهای شما را پوشش داده است. انواع روغن‌های صنعتی و روش استفاده آن‌ها را با تضمین کیفیت به شما ارائه می‌دهد. برای برآورده ساختن نیازهای صنعت سیمان، به یک روانکار تخصصی نیاز دارید. تا از شما در طول فرآیند تولید و فراتر از آن پشتیبانی کند. کارشناسان بسیار متعهد و ماهر که هر زمان که به آن‌ها نیاز داشته باشید همیشه در کنار شما هستند. طیف گسترده‌ای از خدمات برای اطمینان از عملکرد، کارایی و قابلیت اطمینان فرآیند تجهیزات شما. شما می‌توانید بهترین روغن صنعتی مورد نیاز خود را از کینی اویل تهیه کنید و از مشاوره تخصصی هم به طور رایگان بهره مند شوید تا کارشناسان ما بهترین محصول را به شما پیشنهاد دهند.

خرید روغن برش کاری

روغن‌های برش‌کاری، خنک کننده غیر قابل اختلاط با آب هستند و بیشتر در برش فلز استفاده می‌شود. روان‌کننده‌ها اصطکاک را در فرآیند کار کاهش می‌دهند، گرما را از بین می‌برند، از خوردگی توسط لایه روغن جلوگیری می‌کنند و همچنین تراشه‌ها را با تامین روغن ثابت حذف می‌کنند. در نتیجه، قطعات به کیفیت سطح بالایی دست می‌یابند. در عین حال، ابزارها برای مدت طولانی قابل استفاده باقی می‌مانند. برش خشک، گرمای بیشتری تولید می‌کند که فقط به آرامی از بین می‌رود. روغن برش‌کاری دارای طیف وسیعی از فرمولاسیون‌های عمومی تا سنگین است که برای انواع عملیات ماشین‌کاری و آسیاب مناسب است.برای تهیه روغن برش‌کاری و اطلاع از قیمت با کینی اویل تماس بگیرید و با ثبت سفارش محصول خود را در کوتاه‌ترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

خواص روغن برش کاری

روغن برش‌کاری ویژگی‌های مهمی دارند:

 • خواص چسبندگی خوب و افزایش پایداری فشار از طریق افزودن مواد افزودنی EP
 • حفاظت در برابر خوردگی خوب
 • جلوگیری از تشکیل کف
 • بی ضرر بودن برای سلامتی (نداشتن کلر یا سایر مواد تهاجمی)
 • سازگاری با مواد مختلف
 • محدوده کاربرد درجه حرارت گسترده

در حین کار، روغن‌های برش‌کاری دچار افت کیفیت ناچیز می‌شوند. عمر مفید آن‌ها تقریباً به طور نامحدود طولانی است، مشروط بر اینکه تمیز و عاری از آلودگی نگهداری شوند. نشت شدید مایع هیدرولیک یا روغن روان‌کننده به سیستم خنک کننده می‌تواند اثر رقیق کنندگی داشته باشد که باعث کاهش غلظت افزودنی و در نتیجه عملکرد روغن برش می‌شود.

روانکاری متمرکز در کارخانه سیمان

نیاز اساسی برای بهره‌وری یک کارخانه سیمان، ایمنی فرآیند و از همه مهم‌تر بدون مشکل ماشین‌آلات و تجهیزات است. دماهای شدید، عملکرد مداوم، بارهای بسیار سنگین و گرد و غبار سیمان منجر به شرایط عملیاتی غیرعادی در تولید سیمان می‌شود. روان‌کننده‌های ویژه برای مقابله با این شرایط سخت استفاده می‌شود. بنابراین بسیار مهم است که روانکارهای صنعتی را به نقطه روغن‌کاری تعیین شده منتقل کنید تا اطمینان حاصل شود که به شیوه‌ای هدفمند استفاده می‌شوند. کینی اویل تأمین انواع روغن صنعتی و گریس را حتی در سخت‌ترین شرایط تضمین می‌کند و در نتیجه تلفات برق و هزینه‌های تعمیر و نگهداری و همچنین از کار افتادگی کاهش می‌یابد. بر اساس تجربه چندین ساله شما را در تهیه بهترین روانکار صنعتی راهنمایی خواهیم کرد. ما خوشحال خواهیم شد در توسعه صنعت و پیشرفت آن سهیم باشیم. لطفا با ما در تماس باشید. ما با پشتوانه دانش، تخصص و تجربه خود در زمینه فناوری روانکاری بهترین پشتیبانی ممکن را برای شما ارائه خواهیم کرد.مقالات مرتبط:

نحوه کار با گریس رینگ کوره های سیمانی

گریس صنایع غذایی

قیمت گریس نسوز

خرید گریس پلاستیک مرغوب

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس سیم بکسل آسانسور

بهترین گریس صنعتی برای انواع پمپ دستی 

کاربرد گریس شیرهای سر چاهی نفت و گاز 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*