-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون

بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون | گریس صنعتی

بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون

در این مقاله به معرفی بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون می‌پردازیم و کاربردهای آن را برایتان توضیح می‌دهیم. لطفاً با ما همراه باشید.

گریس سیلیکون بر پایه روغن سیلیکونی است که با صابون لیتیوم غلیظ شده است. خمیر سیلیکون یک روغن سیلیکونی بر پایه پرکننده‌های بی اثر است. این نوع گریس و خمیر ضد آب هستند و در محدوده دمای وسیع عملکردی عالی ارائه می‌دهند.

ساختار شیمیایی گریس سیلیکون

گریس‌های سیلیکون زمانی مناسب هستند که خاصیت روانکاری نیاز به افزایش داشته باشد. مثلاً در سطوح کم فشار PDMS یا روغن‌های متیل فنیل غیر واکنشی معمولاً با صابون‌های لیتیوم ترکیب می‌شوند و کارایی گریس‌های سیلیکونی را ایجاد می‌کنند.

این گریس‌های سیلیکونی با طراحی خاص روانکاری واقعاً مؤثری را در هر دو شرایط دینامیک و استاتیک دارند و ویسکوزیته خود را در طیف وسیعی از دماها حفظ می‌کنند. گریس‌های سیلیکونی اغلب مشابه خمیرهای سیلیکونی هستند.

در حالی که گریس‌های سیلیکونی با صابون لیتیوم غلیظ می‌شوند اما خمیرهای سیلیکونی با پراکندگی سیلیس در روغن‌های PDMS با استفاده از عوامل غلیظ کننده ساخته می‌شوند.

مقادیر مختلفی سیلیس به ترکیب اضافه می‌شود تا ویسکوزیته آن تا حد لازم افزایش یابد. ساختار شیمیایی و ویژگی‌های فیزیکی خمیرهای سیلیکونی به دلیل دارا بودن ویژگی‌های چسبندگی و قطره‌ای، آن را برای درمان سطوح غیر افقی کارآمد می‌کند.

خواص گریس سیلیکون

 

بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون

بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون

بیشتر گریس‌ها و روغن صنعتی از روغن‌های نفتی یا روغن‌های مصنوعی ساخته می‌شوند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و معمولاً به یک زمینه کاربردی خاص اختصاص داده می‌شوند. با مجموعه وسیعی از محصولات روانکار صنعتی، مهندسان و مدیران تأمین منابع در انتخاب نوع مناسب گریس صنعتی مبتنی بر روغن و مواد افزودنی مورد نیاز با چالش‌های عمده‌ای روبرو هستند. گریس سیلیکون انتخاب را برای شما ساده می‌کند زیرا می‌تواند طیف گسترده‌ای از دماها، از ۶۰- درجه سانتی‌گراد تا ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد را در شرایط مختلف فشار و بار تحمل کند. گریس سیلیکون در برابر شستشوی آب مقاوم است و اتصالات الکتریکی ایمنی ارائه می‌دهد و حاوی مواد پتروشیمی مضر یا قابل اشتعال نیست و این امکان را می‌دهد که به طور گسترده و ایمن از آنها استفاده شود.

چرا از گریس سیلیکون استفاده کنیم؟

گریس سیلیکون از مخلوط کردن یک غلیظ کننده مانند سیلیس دود آمورف با روغن سیلیکونی مانند پلی دی متیل سیلوکسان به دست می‌آید. این ماده حاوی زنجیره‌های بلندی از پلیمرهای خطی است که به راحتی روی هم می‌لغزند و خاصیت روان‌کنندگی آن را جذب می‌کنند. یک خمیر غلیظ، شفاف و سفید است که رنگ آن ممکن است بسته به نوع و نسبت روغن و غلیظ کننده تغییر کنند. گریس سیلیکون یک محصول بسیار مفید برای آزمایشگاه‌های شیمیایی، صنایع بزرگ و مصرف کنندگان معمولی است، زیرا در برابر آب، مواد شیمیایی و گازهای طبیعی و اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و محیط ناهموار به اندازه روان‌کننده‌های ارگانیک روی آن تاثیر نمی‌گذارد.

گریس سیلیکون غیر سمی است و در طیف وسیعی از دماها بدون تأثیر باقی می ماند. گریس سیلیکون می‌تواند سال ها دوام بیاورد. همه این ویژگی‌ها آن را به روانکار صنعتی فوق العاده و قابل استفاده در فعالیت‌های مختلف تبدیل می‌کند. گریس سیلیکونی و افزودنی‌های خاص در تصفیه آب و پساب، تقطیر، نمک زدایی، آبگیری و بسیاری کاربردهای دیگر استفاده می شود. مجموعه عمومی برای آب بندی قطعات در معرض دید، حفاظت ضد لرزش، اتصال، ضد میرایی و غیره.

مصارف صنعتی: از این گریس برای مقاصد الکترونیکی و خودرویی استفاده می‌شود و زنگ زدگی و اصطکاک سنگین را کاهش می‌دهد. بیشتر صنایع از مقادیر زیادی گریس سیلیکونی برای روانکاری چرخ دنده‌ها و سایر قطعات متحرک داخل ماشین‌آلات استفاده می‌کنند. در روانکاری بیشتر قطعات لاستیکی و پلاستیکی مفید است، زیرا برخلاف سایر گزینه‌های روانکاری باعث نرم شدن، سفت شدن یا انبساط آنها نمی‌شود.

این روانکار صنعتی دارای خواص دی الکتریک است که برای اتصال قطعات الکتریکی دریایی با ولتاژ بالا ایده‌آل است. عایق کاری، پوشش، گلدان و آب بندی قطعات الکتریکی و الکترونیکی روغن کاری شیرها، چرخ دنده‌ها و دستگاه‌های مکانیکی، مقاومت عالی در برابر سرما و گرما، عملکرد ثابت در شرایط سخت، غیر خورنده و مقاومت طولانی در مقادیر کم. مقاومت در برابر رطوبت و آب گریزی، عایق الکتریکی برای اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان

دیگر کاربردهای گریس سیلیکون

روان‌کننده‌های مبتنی بر سیلیکون زمانی که سایر روغن‌های صنعتی، مانند ژله نفتی، به محصولات خاصی مانند لاستیک لاتکس و واشر روی لباس‌های خشک آسیب می‌رسانند کاربرد دارند. مثلاً برای روانکاری مکانیسم‌ها و نخ‌های پرکننده خودکار، آب بندی و حفظ حلقه‌هایO، در چراغ قوه‌های معمولی و شناور، در اتصالات لوله کشی برای جلوگیری از نشتی، در ساعت‌های ضد آب و حتی در تفنگ‌های بادی استفاده می‌شود. کینی اویل بهترین گریس‌ روغن صنعتی و مواد آب بندی سیلیکونی را عرضه می‌کند که نیازهای شما را برآورده کند. برای اطلاع از انواع روغن صنعتی و قیمت گریس صنعتی با کارشناسان کینی اویل در تماس باشید تا شما را در خریدی مقرون به صرفه راهنمایی کنند.

گریس آب بندی

 

بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون

بهترین گریس آب بندی و گریس سیلیکون

گریس آب بندی در آب بندی ابزارها کاربرد دارد و فاصله‌های موجود بین قسمت‌های متفاوت یک دستگاه را پر می‌کند و مانع ورود آب و یا گرد و خاک می‌شود. این گریس‌ها هر کدام خواص منحصر به فردی دارند: مثل مقاومت در برابر فشار زمین یا آب، قدرت پمپاژ کنندگی بالا. دستگاه‌ها، ابزارها و وسایل زیادی هستند که به آب بندی نیاز دارند مثل انواع شیرآلات که گاهی با تزریق کلینر و یا مواد روانکاری آن‌ها را آب بندی می‌کنند.

در آب بندی شیرآلات استفاده از هر نوع گریسی صحیح نیست! مثلاً گریس‌هایی که روغن صنعتی پایه آن‌ها گیاهی است به دلیل تأثیر پذیری زیاد در مقابل دما مناسب نیستند و یا گریس‌هایی که روغن پایه نفتی دارند برای بسیاری از شیرآلات صنعتی مضر هستند. توصیه می‌شود از گریس‌های پایه سنتتیک استفاده کنید چون پایداری خوبی در مقابل تغییرات دمایی دارند است و باعث افزایش عمر محصول شما خواهند شد.

خرید روغن صنعتی مرغوب

کینی اویل با خدمات ویژه مثل تحویل فوری محصولات، امکان تعویض محصول در صورت معیوب بودن آن و قیمتی مقرون به صرفه در جهت رفع نیاز شما عزیزان تمام تلاش خود را به کار گرفته است. در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات تکمیلی و مشاوره در زمینه تهیه انواع روغن صنعتی و گریس با شماره تماس‌های موجود در ارتباط باشید .برای تسریع ثبت سفارش همین حالا به سایت کینی اویل مراجعه کرده و لیست محصولات را مطالعه بفرمایید و با توجه به کاربرد مورد نظر محصول خود را انتخاب کنید. کارشناسان مجموعه در اسرع وقت پاسخگوی نیاز مشتریان خواهند بود.بیشتر بخوانید:

بررسی انواع گریس خور

موارد کاربرد گریس

گریس صنایع غذایی

قیمت گریس نسوز

خرید گریس پلاستیک مرغوب

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس سیم بکسل آسانسور

بهترین گریس صنعتی برای انواع پمپ دستی 

کاربرد گریس شیرهای سر چاهی نفت و گاز

نحوه کار با گریس رینگ کوره های سیمانی

مهمترین نکات در گریس کاری قسمت های گریس خور در کارخانه 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*