-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

در این مقاله به بررسی گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل می‌پردازیم و نکات کاربردی در این باره را با شما در میان می‌گذاریم. تا پایان این مقاله ما را همراهی بفرمایید.

چکش تخریب نوع گریسی

چکش تخریب از ابزارآلات قدرتمندی است که می‌توان به وسیله آن‌ دیواره‌های سخت و انواع آسفالت یا سنگ‌های محکم را خراب کرد. از جمله انواع مختلف چکش‌های تخریب می‌توان به ضربه گیر مجهز به گریسی اشاره کرد که نقطه مقابل چکش تخریب روغنی است. کاربرد چکش تخریب گریسی در از بین بردن انواع دیواره‌ها و بتن‌های سخت است. چکش‌های تخریب گریسی دارای اندازه‌های مختلفی هستند که در پروژه های سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شوند و شما با توجه به نوع نیاز خود می‌توانید هر یک از آن‌ها را انتخاب کنید و در عملیات مختلف ساخت و ساز مورد استفاده قرار دهید.

نحوه گریس کاری چکش تخریب

 

گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

یکی از انواع چکش‌های تخریب، چکش تخریب مجهز به ضربه گیر گریسی است که باید بعد از مدت زمان خاصی حدود ۱۱۰ الی ۱۲۰ ساعت کاری گریس کاری شوند. گریس کاری چکش تخریب به افزایش عمر مفید دستگاه شما کمک می‌کند و می‌توانید مدت زمان بیشتری از چکش تخریب خود در تخریب استفاده کنید. پس هر گونه سهل انگاری و غفلت در این باره در واقع آسیب به شما محسوب می‌شود و به خرابی زود هنگام دستگاه منتهی خواهد شد. برای گریس کاری چکش تخریب، باید اول دستگاه مورد نظر را باز کرده و میله شاطون داخل دستگاه را که داخل محفظه‌ای قرار دارد از گریس پر کرده یا آن را گریس کاری کنید. توجه داشته باشید که قبل از این کار باید فضای مورد نظر را کاملاً تمیز کرده و سپس میله و محفظه را گریس کاری کنید. همیشه قبل از استفاده برای شروع هر نوع عملیات و پروژه عمرانی باید میزان استفاده از گریس مورد نیاز را در نظر داشته باشید و گریس دستگاه را بررسی کنید.

در صورت نیاز داخل محفظه را نیز گریس کاری کنید که بهتر است برای این کار از گریس‌های نسوز استفاده کنید. گریس کاری دستگاه‌ها بسیار امر مهم و ضروری است که هر از چند گاهی باید بررسی شود. عدم توجه به این امر باعث خرابی دستگاه شما زودتر از موعد شده و هزینه‌های گزافی را بر شما تحمیل خواهد کرد. چکش تخریب گریسی یک خنک کننده و روان کننده است و از جمله مزایای آن افزایش طول عمر مفید دستگاه و خاصیت روان کنندگی است. البته معایبی هم دارد مثلاً ممکن است در فصول سرد این نوع گریس‌ سفت و بدون استفاده شود و باعث ایجاد مشکلاتی برای دستگاه شود.

راه حل این است که برای استفاده از چکش تخریب گریسی در مناطق سردسیر، به مدت یک ربع دستگاه را روشن کنید تا چرخ دنده‌ها گرمای لازم را برای روانکار صنعتی فراهم کند. اما به هر حال استفاده از چکش تخریب روغنی به جای گریسی در این مناطق مناسب‌تر است. چکش تخریب گریسی انرژی و قدرت ضرباتش نسبت به روغنی بیشتر است. برای تهیه انواع روغن صنعتی و گریس با کارشناسان کینی اویل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

گریس مناسب برای پیکور

 

گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

گریس کاری چکش تخریب با کینی اویل

از روغن با غلظت کم استفاده کنید. بهتر است روغن غلظت ۱۰ برای این دستگاه مورد استفاده قرار گیرد. یکی از وظایف روغن علاوه بر روانکاری خاصیت تمیزکاری آن است. در این دستگاه هم گریس استفاده شده باعث تمیزکاری سیلندر دستگاه می‌شود. به همین دلیل هرچقدر روغن دستگاه روان‌تر باشد به راحتی  گرد و خاک و کثیفی را از سیلندر دستگاه خارج می‌کند. همیشه مطمئن شوید که دستگاه روغن کافی دارد و از چک کردن روغن آن غافل نشوید. نشانگر روغن در دستگاه وقتی که دریچه روغن به سمت بالا است، همیشه باید پر باشد. قرار دادن دستگاه به صورت ایستاده صحیح نیست. چون روغن دستگاه از قسمت سیلندر و قلم‌گیر دستگاه نشت ‌کرده و باعث هدر رفتن روغن می‌شود.

روغن کاری دریل بتن کن

اگر می‌خواهید ابزار شما به مدت طولانی و با بالاترین بازدهی قابل استفاده باشد. همان طور که در زمان خرید و زمان استفاده از ابزار دقت کافی را به خرج می‌دهید؛ باید به نگهداری از آن هم اهمیت دهید. سرویس کاری و رسیدگی به دستگاه را به افراد متخصص بسپارید. هرگز و تحت هیچ شرایطی نباید به دریل بتن کن روغن یا گریس اضافه کنید. لازم است پس از هر ۱۱۰ تا ۱۲۰ ساعت کار دریل بتن کن را به نمایندگی ببرید تا سرویس دوره‌ای انجام شود. در این سرویس‌ها تعویض گریس و شستشوی کامل و تعویض تمام اورینگ‌ها و پکینگ‌های انجام می‌شود. که نقش بسیار مهمی را در کیفیت کار دستگاه و افزایش عمر آن ایفا می‌کنند. دریل‌ها بسته به کلاس می‌توانند برای حفاری، سوراخ‌کاری و حتی در مواد سخت مانند بتن استفاده شوند. همه این حالت‌ها به جز افزایش نویز، در حین کار منجر به انتشار مقدار زیادی گرد و غبار و تراشه‌های ریز سنگ می‌شود. چنین شرایط شدید اغلب دستگاه را مجبور به تمیز کردن و روغن کاری می‌کند. برای اکثر مدل‌ها، دستورالعمل استفاده نشان دهنده زمان و دفعات تعویض روغن صنعتی است.

بر این اساس در مورد پرفوراتورها دریچه‌ها و سوراخ‌های مخصوصی برای پرکردن روغن وجود دارد که با روکش‌های مهر و موم شده یا پیچ بسته می‌شوند. روغن کاری دریل بتن باید در فواصل زمانی منظم انجام شود. باید بدانید که هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض روغن دارید و چه زمانی مهلت تعویض است؟ کارشناسان توصیه می‌کنند این کار را با توجه به دستورالعمل‌ها انجام دهید، می‌توانید با توجه به شدت استفاده از ابزار، میزان بارها هنگام انجام کار، شرایط اجرای آن‌ها به عنوان راهنما استفاده کنید. هنگامی که گرد و غبار و آلودگی را از دریل پاک کردید، می‌توانید در فواصل زمانی معین پس از هر چند بار استفاده، مقدار کمی روغن صنعتی را روی چاک دریل بریزید. همچنین پس از هر بار استفاده می‌توانید دریل را با پارچه‌ای که کمی به گریس آغشته کرده‌اید پاک کنید.

این کار نه تنها به از بین بردن کثیفی کمک می‌کند، بلکه دستگاه را در دراز مدت به خوبی روغن کاری می‌کند. با مراجعه به سایت کینی اویل لیست انواع روانکار صنعتی، روغن صنعتی و گریس را مشاهده می‌کنید و با توجه به نیاز خود آن را انتخاب کرده و ثبت سفارش می‌کنید. محصول شما در اسرع وقت و با نازل‌ترین قیمت به دست شما خواهد رسید. کینی اویل با بیش از ۱۰سال سابقه در ارائه بهترین روغن صنعتی مرغوب در تهران موفق به تأمین روغن صنعتی کارخانه‌ها شده و در زمینه تهیه و تأمین انواع روغن صنعتی  و روانکار صنعتی فعالیت می‌کند.بیشتر بخوانید:

دانستنیهای روانکاری تک نقطه ای

۱۰ ایراد در روغن کاری قطعات

بهترین روانکار جعبه دنده موتورهای تراکشن

بهترین روانکار زنجیر و سیم بکسل

کاربرد روغن فورج گرم

خرید روغن صنعتی بی واسطه و با کیفیت

لیست انواع روغن صنعتی

انواع روغن صنعتی

روغن صنعتی کینی اویل

روغن پاش صنعتی 

روانکارهای صنعتی 

اهمیت روغن کاری در سیستم های صنعت سیمان 

روغن مینرال با روغن سنتیک چه تفاوتی دارد؟

روغن کاری دستگاه های قوی چرم با کدام روغن بهتر است؟ 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*