-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
روغن کاری ماشین آلات راهسازی

روغن کاری ماشین آلات راهسازی

روغن کاری ماشین آلات راهسازی

از روغن کاری ماشین آلات راهسازی چه می‌دانید؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا با اصول مهمی در روغن کاری ماشین‌آلات آشنا شوید. در هر پروژه بزرگ راهسازی از وسایل نقلیه سخت کوش استفاده می‌شود. این ماشین‌آلات سنگین برای محافظت در برابر سایش، خطرات محیطی و سختی‌های استفاده مداوم به بهترین‌ها نیاز دارند. اما وقتی صحبت از روغن صنعتی به میان می‌آید با چه چالش‌هایی روبرو هستیم که چه روان‌کننده، روغن‌ و گریسی این نیازها را برآورده می‌کند؟ درست مثل ماشین‌آلات صنعتی روغن صنعتی هم به‌طور مداوم در حال تکامل است تا با پیشرفت‌های فناوری همگام شود. بعضی از دستگاه‌ها به روان کننده‌ای با مقاومت بهتر در برابر اکسیداسیون نیاز دارند، به خصوص اگر نیاز به افزایش فواصل تخلیه روغن وجود داشته باشد. یک اپراتور ساخت و ساز خارج از جاده هنگام انتخاب روغن موتور مناسب برای گرفتن بهترین نتایج باید به دنبال چه چیزی باشد؟ برای تهیه انواع روغن صنعتی و گریس می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید یا از طریق سایت ثبت سفارش کنید. در اینجا نکاتی را برای اطمینان از اینکه ماشین آلات شما در سطح بهینه کار می‌کنند بیان می‌کنیم.

سنگین تر بهتر است؟

این تصور اشتباه وجود دارد که روغن موتور با ویسکوزیته سنگین‌تر برای محافظت از موتورهای دیزلی بزرگ مورد نیاز است و روغن با ویسکوزیته پایین‌تر نازک است. اما برای کاربردهای ساختمانی و خارج از جاده برای روغن‌هایی با ویسکوزیته پایین‌تر مانند روغن‌های ۱۰W-30 برای بهبود مصرف سوخت و در عین حال محافظت قوی مناسب هستند. همیشه با ارائه‌ دهنده تجهیزات مشورت کنید تا نیاز دقیق موتور و نوع محیطی که در آن کار می‌کند و چرخه عملکرد آن را تأیید کند. برای اطلاع از قیمت گریس صنعتی مشاوران کینی اویل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

آیا روغن صنعتی فرسوده می‌ شود؟

 

روغن کاری ماشین آلات راهسازی

روغن کاری ماشین آلات راهسازی

روغن موتور به مرور زمان فرسوده می‌شود و نیاز به تعویض دارد و عوامل زیادی در این امر نقش دارند. تجمع محتویاتی مانند دوده، کثیفی ناشی از سیستم القای هوا، نشت مایع خنک کننده و حتی تخلیه سیستم افزودنی در روغن از جمله این عوامل هستند. همه روغن‌ها فرسوده می‌شوند مخصوصاً زمانی که در محیط کار قرار دارند. مؤثرترین راه برای سنجش سلامت روغن موتور استفاده از سرویس آنالیز روغن است که می‌تواند تصویری از خرابی روغن و عوامل مؤثر در آن ایجاد کند.

افزودنی‌های اضافی

افسانه‌ای که در تعدادی از صنایع وجود دارد این است که افزودن یک افزودنی خارجی می‌تواند عملکرد روغن را افزایش دهد. اکثر روغن موتورهای قابل اعتماد در حال حاضر حاوی مواد افزودنی بهینه هستند. هر گونه افزودنی اضافی می‌تواند بر خواص شیمیایی آن تأثیر بگذارد و حتی عملکرد مواد موجود در روغن را کاهش دهد.

روان کننده های بخش راهسازی

هنگام کار در بخش جاده‌ای و راهسازی، به روانکارهای صنعتی نیاز دارید که از عملکرد تجهیزات شما در بالاترین سطح، برخوردار باشند. اعم از بولدوزر، کامیون کمپرسی، اسکرابر و بیل، همه تجهیزات ساختمانی با شرایط سخت مواجه هستند و به روانکاری نیاز دارند که بتواند با این مشکل کنار بیاید. قرار گرفتن در معرض سرما یا گرمای شدید، رطوبت، گرد و غبار و کثیفی می‌تواند به عملکرد آسیب برساند و محصولات عمومی آن را کاهش نمی دهند. طیف گسترده‌ای از روغن صنعتی با تمام استانداردهای بین المللی و تأییدیه‌های تولید کنندگان پیشرو توسط کینی اویل به بازار عرضه می‌شود و برای تقویت و محافظت از موتور ماشین‌آلات شما مورد اعتماد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید گریس صنعتی همین حالا با کینی اویل تماس بگیرید.

روان کننده های بیل مکانیکی

بیل مکانیکی که برای جابجایی آسان مواد استفاده می‌شود، در طیف وسیعی از نقش‌ها، از حفر ترانشه گرفته تا تخریب، تا استخراج معادن استفاده می‌شود. اجزای بیل مکانیکی مانند بوم‌ها، موتورهای هیدرولیک و مسیرها که برای بلند کردن چندین تن طراحی شده‌اند تحت فشار قابل توجهی قرار می‌گیرند و خطر سایش را افزایش می‌دهند. همچنین به دلیل ماهیت کارگاه‌های ساختمانی بیل‌های مکانیکی دائماً در معرض گرد و غبار مواد و طبیعت قرار می‌گیرند و خطر خوردگی و تشکیل لجن را افزایش می‌دهند. این بدان معناست که روغن‌ها و گریس‌های که برای کارکرد بیل‌های مکانیکی استفاده می‌شوند باید ضد سایش باشند. ویژگی‌های روغن‌های بیل مکانیکی:

۱. خواص ضد سایش عالی برای محافظت از قطعات و کاهش هزینه‌های نگهداری

۲. روغن تمیز برای کاهش ساییدگی موتور و ایجاد لجن

۳. روغن‌های فشرده کننده

روغن کاری غلتک جاده

غلتک جاده در ساخت سطوح صاف مانند بزرگراه‌ها و فونداسیون‌ها استفاده می‌شوند. موتورهای آنها با وزن چند تنی، قدرت فوق العاده‌ای برای خرد کردن و صاف کردن مواد دارند. روغن‌های غلتک جاده علاوه بر مقاومت در برابر سایش باید در برابر اکسید شدن پایدار باشند تا خطر تشکیل رسوب را کاهش دهند و برای کاهش هزینه‌های جاری مصرف سوخت و روانکار به صرفه باشند.

روغن کاری دامپر

 

روغن کاری ماشین آلات راهسازی

روغن کاری ماشین آلات راهسازی

دامپرها که به عنوان کامیون کمپرسی یا ترفندهای تخلیه کننده نیز شناخته می‌شوند. برای حمل حجم زیادی از مصالح تولید شده در سایت‌های ساخت و ساز، ایمن نگه داشتن سایت‌ها و برنامه‌های زمان بندی شده کاربرد دارند. به طور مداوم در حال استفاده و حمل چندین تن خاک، سنگ و مصالح ساختمانی هستند در نتیجه اجزای آن‌ها نیاز به مراقبت با روغن‌های دامپر با کیفیت دارند. در غیر این صورت شرایط گرد و غبار، گرما و فرسودگی سایت می‌تواند ماشین‌آلات را خراب کند. روغن صنعتی که توسط کینی اویل ارائه می‌شود به گونه ای طراحی شده که محافظت عالی را ایجاد می‌کند و اجزاء را به طور یکنواخت پوشش می‌دهد تا در برابر سایش، آلاینده‌ها و موارد دیگر محافظت شوند.

روغن کاری لودر چرخ

لودرهای چرخ‌دار که برای جابجایی حجم کمتری از مواد در اطراف سایت‌ها استفاده می‌شوند، باید بتوانند به طور کامل و دائمی کار کنند تا کار را در حرکت نگه دارند. به همین دلیل موتورآنها مدام تحت گرما است به طوری که اجزایی نیاز به روغن های باکیفیت لودر چرخ دارند تا در برابر تغییرات منظم جرم و وجود ذرات در هوا مقاومت کنند. روانکار صنعتی از وسایل نقلیه و قطعات آنها در برابر این فشارها محافظت می‌کند. فواصل نگهداری آنها را افزایش می‌دهد و هزینه‌های جاری آنها را به شما کاهش می‌دهد.

۱. برای محافظت در برابر رسوبات با اکسیداسیون مبارزه می کند

۲. کاهش سایش در هنگام استفاده از قطعات سنگین

۳. طراحی شده برای فواصل تعویض روغن به شدت بهبود یافته

برای تهیه گریس صنعتی ارزان . طیف وسیعی از روان کننده‌ها و روغن‌های تجهیزات راهسازی محصولا سایت را به دقت مطالعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان کینی اویل تماس بگیرید تا شما را در تهیه محصول با کیفیت راهنمایی کنند.مقالات مرتبط:

تفاوت واسکازین با روغن موتور

ترفندهای روانکاری قسمت های مختلف شیر آلات

۱۰ ایراد در روغن کاری قطعات

بهترین روانکار جعبه دنده موتورهای تراکشن

بهترین روانکار زنجیر و سیم بکسل

کاربرد روغن فورج گرم

خرید روغن صنعتی بی واسطه و با کیفیت

لیست انواع روغن صنعتی

انواع روغن صنعتی

روغن صنعتی کینی اویل

روغن پاش صنعتی 

روانکارهای صنعتی 

اهمیت روغن کاری در سیستم های صنعت سیمان 

روغن کاری دستگاه های قوی چرم با کدام روغن بهتر است؟

روغن مینرال با روغن سنتیک چه تفاوتی دارد؟ 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*