-09036130717 – 09928388639

تهران،هفتم تیر میدان مفتح جنوبی خیابان ورزنده نبش ملک الشعرای بهار

با ما در ارتباط باشید
گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟ برای آشنایی با انواع روغن صنعتی و خرید گریس با متخصصان کینی اویل تماس بگیرید تا بهترین محصول را به شما معرفی کنند. روانکاری برای صنعت نساجی خیلی مهم است. با استفاده از گریس مرغوب و با کیفیت بهبودهای قابل توجهی در طول عمر و کارایی تجهیزات تولید نساجی همراه با کاهش قابل توجه نیازهای تعمیر و نگهداری به دست آمده است. در نتیجه بهره وری بالاتر و مصرف کمتر منابع ارزشمند حاصل شده است.

مهندسان فنی فروش کینی اویل به عنوان شریک شایسته منسوجات صنعتی شما موفقیت شما را به عنوان یک تولید کننده پارچه تضمین می‌کنند. کیفیت خروجی نساجی به کار دقیق بسیاری از قطعات متحرک شامل بلبرینگ‌ها و عناصر کشویی، زنجیرهای محرک و کنترل و مکانیزم‌های پیچیده دنده بستگی دارد. این قطعات مکانیکی در معرض نیروهای شدید و شرایط سخت قرار دارند.

به منظور روانکاری صحیح برای ماشین آلات نساجی روانکار باید ارتعاشات با سرعت بالا را جذب کند، تغییرات دما را کنترل کند، در برابر مواد شیمیایی و آلاینده‌ها مقاوم باشد. عمر طولانی روانکار با حداقل تعمیر و نگهداری از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به نکات روانکاری متعدد در ماشین آلات نساجی معمولی، گریس‌های نساجی با عمر مفید طولانی به کاهش هزینه‌های نیروی کار کمک می‌کنند.

دقت کنید که گریس نساجی باید کارایی بالایی داشته باشد و از استانداردهای عملکرد برخوردار باشد. محصولات کینی اویل توسط سازندگان پیشرو ماشین آلات نساجی به دلیل نقش آن در کاهش زمان تعمیر و نگهداری و افزایش قابلیت اطمینان دستگاه بسیار مرغوب و با کیفیت هستند. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد محصول مورد نیاز خود سری به لیست موجود در سایت بزنید شک نکنید آنچه که می‌خواهید را خواهید یافت.

گریس تخصصی متناسب با نیاز شما

ما راه حل‎هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که به بهترین وجه با نیازهای روانکاری خاص هر جزء مطابقت دارد. نیازهای شما مبنای انتخاب روانکار مناسب است. علاوه بر روغن صنعتی تخصصی ما می‌توانیم خدمات پیشرفته‌ای را به شما ارائه دهیم که شامل اندازه گیری انرژی برای افزایش پایداری و روان کننده‌های خودکار می‌شود.

صنعت نساجی با چه چالش هایی مواجه است؟

تغییر رطوبت اتمسفر، نوسانات دما و بارهای زیاد تنها برخی از چالش‌های تاثیرگذار بر تولید نساجی هستند. صنعت نساجی می‌خواهد به شیوه‌ای پایدار عمل کند تا به مسئولیت کارآفرینی خود عمل کند و از محیط زیست محافظت کند. روانکارهای طراحی شده برای نیازهای صنعت نساجی ساخته شده به انطباق با این الزامات کمک می‌کند و بهره وری را افزایش می‌دهد.

روانکارها در صنعت نساجی کجا استفاده می‌شوند؟

 

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

روان کننده‌ها یک عنصر اساسی در طراحی ماشین آلات نساجی هستند. آنها باید با الزامات اجزای جداگانه مطابقت داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که عملکرد بهینه تا حد امکان تأمین می‌شود. با گریس تخصصی می‌توانید کل فرآیند تولید در صنعت نساجی را پوشش دهید، از جمله:

ماشین‌های ریسندگی: حفاظت در برابر خوردگی عالی برای یاتاقان‌ها، توربین‌های در حال چرخش، غلتک‌های بازکننده، پمپ‌های چرخان، و اسپینرها

ماشین‌های بافندگی: عمر طولانی با حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری برای سوزن ها و سینک‌ها، ریل‌های کشویی و میله‌های راهنما. فواصل طولانی‌تر بین عملیات تعمیر و نگهداری به دلیل حداقل روغن‌کاری برای چرخ دنده‌ها، دستگاه‌های بافندگی و زنجیر

ماشین‌های تکمیل: مقاومت در برابر آب، بخار، محلول‌های اسیدی و قلیایی برای دستگاه‌های بخار، یاتاقان‌های نورد، جبران‌کننده‌ها و غلتک‌ها

قاب‌های استنتر: باقیمانده کمتر به دلیل اثر جداسازی زیاد روی زنجیره‌های نقاله، دوک‌های تنظیم، میله‌های سوزن و گیره‌ها

  • افزایش بهره وری در صنعت نساجی با استفاده از گریس مرغوب
  • مصرف کمتر منابع طبیعی
  • کارآمد و کاهش مقدار مواد مصرفی
  • زباله کمتر
  • افزایش ایمنی شغلی به دلیل مصرف کمتر روانکار
  • اثربخشی هزینه بالاتر برای اپراتور

بهبود کارایی و افزایش طول عمر دستگاه همگی به اهداف پایداری صنعت نساجی کمک می کند. ما همیشه در حال تحقیق و توسعه راه حل‌های روانکاری موثر و قابل اعتماد برای کاربردهای صنعتی هستیم تا به شما کمک می‌کنیم نیازهای پایداری خود را برآورده کنند.

صرف نظر از چالش‌هایی که در تأسیسات تولید نساجی خود با آن روبرو هستید، ما تلاش می کنیم راه حل درستی برای نیازهای شما پیدا کنیم خدماتی که به شما کمک می‌کند هزینه‌ها، مصرف و تلفات تولید را در تأسیسات تولید خود کاهش دهید.

نحوه عملکرد گریس در صنعت نساجی

 

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

گریس صنایع نساجی را چقدر میشناسید؟

روان کننده‌های سنتی در طول تاریخ نقش مهمی در عملکرد تجهیزات ماشین آلات نساجی ایفا کرده‌اند. عملیات نساجی امروز به بالاترین راندمان و کیفیت تولید، سرعت بالاتر، طولانی‌تر، تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده و عدم زمان توقف نیاز دارد. دستگاه‌های صنعت نساجی همواره با بارهای زیادی مواجه هستند. در فرایند تولید صنعت نساجی برای دریافت عملکرد بهتر عواملی مثل تأثیرات شیمیایی، سرعت بالا، محدوده دمایی گسترده به شکل روزانه مهم است.

روانکار صنعتی از قسمت‌های مختلف دستگاه که مدام در حالت اصطکاک هستند طی مدت‌زمان طولانی در برابر خوردگی و سایش محافظت می‌کنند. مراحل تولید نخ تا مرحله تکمیل پارچه صنعت نساجی زمان‌بر و طولانی است در نتیجه دستگاه‌ها در مراحل مختلفی از تولید نیاز به روانکاری دارند. بنابراین حتما از گریس‌ استاندارد و با کیفیت استفاده کنید و از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید.

اگر سؤالی در مورد روانکار دارید، خوشحال می‌شویم با ما در میان بگذارید تا شما را در خریدی بهینه راهنمایی کنیم. مجموعه کینی اویل در خصوص این نوع از روغن صنعتی برای شما توصیه‌های کاربردی دارد. روغن‌های صنایع نساجی به دلیل داشتن خاصیت دفع الکتریسیته به عملکرد مطلوب دستگاه دوخت و بافت کمک می‌کنند.

در واقع نوع عملکرد این روغن‌ها به شکلی است که با جذب شدن بر روی مواد روی الیاف‌ها می‌تواند یک سطح رسانایی از یون‌ها و رطوبت ایجاد کند. باتوجه ‌به دارا بودن خصوصیات ویژه‌ای در گریس نساجی باید در نگهداری و چگونگی انبارکردن صحیح آن‌ها دقت کنید. به دلیل نوع بسته‌بندی این روانکارها باید فضای مناسب و کافی برای نگهداری آن در نظر بگیرید.

روغن صنعتی را باید از سرمای زیاد و تجزیه به دلیل گرما و همچنین آلودگی حفظ کرد. نکته‌ای که در ارتباط با انبارداری روانکارها مهم است این است که اولین محصول ورودی به انبار باید اولین محصول خروجی از انبار هم باشد. معمولاً از روی بسته‌بندی مربوط به روغن‌ها مواردی در ارتباط با زمان مجاز برای نگهداری محصول، تجهیزات انبار و روش‌های انبارداری و محیط انبار درج شده است که باید به آن‌ها توجه کنید.

کینی اویل تامین کننده انواع روغن صنعتی

کینی اویل طیف وسیعی از روانکارهای صنعت نساجی را برای ماشین آلات مورد استفاده در این صنعت ارئه می‌دهد ازجمله روغن‌های صنعتی، گریس‌ها سیالات هیدرولیک، روغن‌های دنده و کمپرسور و روان‌کننده‌های صنعتی زیست تخریب پذیر. کینی اویل به شما کمک می‌کند مطمئن شوید که هر قطعه از تجهیزات روغن کاری مورد نیاز خود را دریافت می‌کند. کینی اویل تجربه گسترده‌ای در شناخت نیازهای مشتریان نساجی دارد.بیشتر بخوانید:

کاربرد گریس پایه بنتون

پخش گریس پایه کلسیم نمره 3

گریس پمپ همراه با روانسازی دنده ها

بررسی انواع گریس خور

موارد کاربرد گریس

گریس صنایع غذایی

قیمت گریس نسوز

خرید گریس پلاستیک مرغوب

خرید گریس صنایع کشاورزی با مطلوبترین قیمت

خرید گریس سیم بکسل آسانسور

بهترین گریس صنعتی برای انواع پمپ دستی 

کاربرد گریس شیرهای سر چاهی نفت و گاز

نحوه کار با گریس رینگ کوره های سیمانی

مهمترین نکات در گریس کاری قسمت های گریس خور در کارخانه

تاثیر گریس کلسیم سولفنات در صنایع ذوب آهن و فولاد

گریس کاری در ریخته گری تزریقی پلاستیک چطور انجام می شود؟

کار با گریس کلسیم سولفات در صنایع ذوب آهن 

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه

*